8 Mbps'ye Kadar Limitsiz 75 GB + 12 Ay Digiturk

24-Mbps Limitsiz 75GB 12 Ay Digiturk(TSOLFiber)

24-Mbps Limitsiz 75GB 12 Ay Digiturk(TSOLFiber) 69,90 TL
Digiturk LigTv üye ol

DIGITURK ExtraNet Fiyat Tablosu

 
 
Hız AKN Fiyat Hediye
Hız
Limitsiz 8 Mbps Adsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
59,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 16 Mbps Adsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
64,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 24 Mbps Vdsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
69,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 24 Mbps Fiber
AKN
75 GB
 
Fiyat
69,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz FiberExtra 24Mbps
AKN
75 GB
 
Fiyat
69,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 8 Mbps Yalın Adsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
69,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 16 Mbps Yalın Adsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
74,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 24 Mbps Yalın Vdsl
AKN
75 GB
 
Fiyat
79,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 
Hız
Limitsiz 24 Mbps Yalın Fiber
AKN
75 GB
 
Fiyat
84,90 TL
 
Hediye
Ailenin Yıldızı + Dizi
 

 

 

Kampanya Detayları

-

FİYATLAR 

Kampanya kapsamında sunulan fiyatlara aktivasyon ve bağlantı ücretleri dâhil olup ilave bir bağlantı ücreti alınmayacaktır. 12 aylık Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücretsiz verilecektir. Kampanya fiyatlarına damga vergisi dâhil olmayıp, taahhütnameden kaynaklı damga vergisi çıkacak ilk faturada müşterimize yansıtılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt şartı aranmaktadır. Kampanya fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir. Extranet İletişim Hizmetleri AŞ kampanya süresi ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.


S.S.S. (Sıkça Sorulan Sorular)
1- Kampanyadan kimden faydalanabilir? Yeni abonelik yaptıracak tüm bireysel müşteriler faydalanabilir. Fiber Extra paketinden sadece Turkcell Superonline altyapısı olan müşteriler faydalanabilir.
2- Kampanyaya nasıl katılacağım? Kampanyadan Extranet noktalarından, Extranet Çağrı Merkezi’nden ya da yetkili bayilerden katılınabilir.
3- Kampanya Taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır? Kampanya taahhüt süresi 24 aydır. Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.
4- Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim? Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır. İnternet hizmeti için 96 ₺ ve yalın internet kullanılması durumunda 96 ₺ devre hazırlama ücreti kampanya taahhüt süresi boyunca alınmamaktadır.
5- Kurulum hizmeti alacak mıyım? ADSL ve VDSL altyapılarda Kurulum talebiniz hafta içi mesai saatlerini kapsar ise taahhüt süresi boyunca 120 ₺ bedele sahip kurulum ücreti alınmaz. Kurulumunuzun hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu yapılması talebiniz olduğunda ise söz konusu ücret, faturanıza yansıtılır. Fiber altyapılarda kampanyadan yararlanmak istenmesi durumunda 240 ₺ tutarındaki kurulum hizmeti ücretsiz verilecektir.
6- Modem hediyesi var mı? Modem almak isteyen müşteriler; ADSL modemleri peşin 99 ₺,, 12 taksitli 10 ₺ ya da 24 taksitli 5 ₺ olarak, VDSL modemleri peşin 169 ₺,, 12 taksitli 16 ₺ ya da 24 taksitli 8 ₺ olarak satın alabilirler. Fiber altyapılarda ücretsiz modem ve altyapıya bağlı olarak ont cihazı verilecektir. Fiber modem ve ont cihazı abonelik sonunda Extranet’e iade edilecektir. Cihazların iade edilmemesi durumunda 250 ₺, modem ve 150 ₺, ont cihaz ücreti fatura edilecektir.
7- Modemim var. Kendi modemimi kullanabilir miyim? Kendi modeminizin kullanılabilmesi için VDSL paketlerde kullanılacak modemlerin VDSL destekli olması şartı aranmaktadır. Fiber altyapılarda kurulum ile birlikte verilecek modem kullanılmalıdır.
8- Kampanya süresi boyunca paket değişikliği yapabilir miyim? ADSL 8 Mbps’ye Kadar 75 GB paketini kullanan müşteriler, ADSL 16 Mbps’ye Kadar 75 GB ve VDSL 24 Mbps’ye Kadar 75 GB paketlerine geçiş yapabilir. ADSL 16 Mbps’ye Kadar 75 GB paketini kullanan müşteriler VDSL 24 Mbps’ye Kadar 75 GB paketine geçiş yapabilir. Fiber 24 Mbps’ye Kadar 75 GB ve Fiber Extra 24 Mbps 75 GB paketlerinde üst paket geçişi yapılamamaktadır. Alt paketlere geçiş yapılmak istenmesi durumunda cayma şartları geçerli olacaktır.
9- Adil Kullanım Kotası şartları nedir? Adil kullanım kotası doldurulduğunda hızınız; 8 Mbps’ye Kadar hızlı tarifelerde 3 Mbps’ye, 16 Mbps’ye Kadar hızlı tarifelerde 5 Mbps’ye, 24 Mbps’ye Kadar hızlı tarifelerde 8 Mbps’ye düşecektir. Saat 02:00 - 08:00 arası kullanımlar adil kullanım kotasından sayılmayacaktır.
10- Kampanya süresi içinde kampanya değişikliği yapabilir miyim? Böyle bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.
11- Diğer servis sağlayıcılarından internetimi taşıyarak bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Evet, yararlanmanız mümkün.
12- Aylık yalın hat ücreti ve bağlantı ücreti ne kadar? ADSL ve VDSL paketlerde 18 ₺ yalın hat ücreti taahhüt süresi boyunca indirimli olarak aylık 10 ₺ olarak verilecektir. Fiber paketlerde 18 ₺ yalın hat ücreti taahhüt süresi boyunca indirimli olarak aylık 15 ₺ olarak verilecektir. Fiber Extra paketlerde yalın hat bedeli ödenmeyecektir. Yalın hatlar için 96 ₺ devre hazırlama ücreti, taahhüt süresince alınmamaktadır.
13- Faturama damga vergisi yansıtılacak mı? Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.
14- Digiturk nedir? 1999 yılında kurulan Digiturk, dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye'nin ilk ve lider platformu olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sektörün lider markası olarak büyümeye devam eden Digiturk, bünyesinde yer alan yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, zengin üye portföyüne ulaştırmakta; zengin çeşitlilikteki içerikleriyle eşsiz bir TV izleme deneyimi sunmaktadır. Türkiye’nin öncü dijital platformu Digiturk, 2016 yılı itibari ile, 5 kıtada 43 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük uluslararası yayın kuruluşlarından biri olan beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.
15- Ailenin Yıldızı Nedir? Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanallarının, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1'in yer aldığı S Sport, Spor Toto1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spoer içeriğinin yerli ve yabancı spor kanallarının, dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş içerikle beIN Gurme, Türkiye'nin ilk yerli belgesel kanalı beIN İZ, yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment, bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcomlar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy ve birçok yerli ve yabancı HD kanalın olduğu Digiturk paketidir.
16- Ailenin Yıldızı paketinde hangi kanallar var? Belgesel - beIN İZ HD, Discovery Channel HD, Discovery Showcase HD, Nat Geo Wild HD, History HD, National Geographic HD, ID X HD, Nat Geo People HD, Animal Planet HD, Discovery Science HD, BBC EARTH HD Çocuk - CBEEBIES HD, Baby TV, Baby First, Nick Jr., BOOMERANG HD, Disney Junior, MinikaGO, TRT Çocuk, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Disney XD, Cartoon Network, Disney Channel, Sony Çocuk Film & Dizi - beIN MOVIES STARS HD, beIN SERIES COMEDY HD, Sony Channel HD Spor - beIN SPORTS HABER HD, beIN SPORTS HD 1 90+1, S SPORT HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, BJK TV HD, Bursaspor TV, FB TV HD, GS TV HD, Extreme Sports, Fox Sports HD, Sports TV HD Müzik & Yaşam - beIN GURME HD, beIN HOME & ENTERTAINMENT HD, TV5 Monde Europe, MTV Live HD, Mezzo HD, Fashion TV HD, VH1, MTV Hits, MCM Top HD, MTV, BBC HD, BBC Entertainment, E! Entertainment HD, Lifetime, Planet Mutfak, Teve2 HD, Al Quran Al Kareem TV HD, Al Sunnah Al Nabawiyah TV HD, PROSIEBEN, RAI UNO, RTR PLANETA, AL JAZEERA ENGLISH HD, BBC World News HD, BLOOMBERG HD, CNN INTERNATIONAL, EURONEWS, France 24 HD Ulusal Kanallar - Show TV HD, TRT 1 HD, Kanal D HD, ATV HD, Fox HD, Star TV HD, TV8 HD, 360 HD, TLC, Bloomberg HT HD, A Haber HD, TRT Haber HD, KANAL 7 HD, A2 HD, Teve2 HD, BEYAZ TV HD, Flash TV, Ülke TV HD, 24 HD, NTV HD, CNN TÜRK HD, HABERTURK HD, TGRT Haber, Halk TV, TV 8,5 HD, TRT SPOR HD, DMAX HD, Sports TV HD, A Spor HD, TRT Müzik, TRT World HD, TRT Çocuk, MinikaGO, TRT Belgesel HD, TRT 3 - TRT Spor, TRT AVAZ, TRT DİYANET, TRT Al Arabiya, TRT Kurdi, TRT Okul, TRT TURK, TVNET HD, ALEM FM, Best FM, Baba Radyo, Joy FM, Joy Türk FM, Kral FM, Kral Pop Radyo, Masal Radyo, Metro FM, Radio Slow Time, Radyo Viva, Show Radyo, Slow Türk, Süper FM, TRT FM, TRT Nağme, TRT RADYO3, TRT Türkü, Virgin Radio, Radyo 7
17- Dizi paketinde hangi kanallar var? - beIN SERIES VICE HD, beIN SERIES SCI-FI HD, beIN SERIES DRAMA HD, beIN SERIES COMEDY HD
18- Digiturk kampanyasından nasıl faydalanacağım? Kampanyadan faydalanmanız için internet hizmetiniz aktif olduktan sonra, Digiturk promosyon kodu ilettiğiniz adrese kargo aracılığıyla ücretsiz olarak gönderilecektir.
19- Kargo bana ulaşamadığı için promosyon kodu geri iade gitmiş. Ne yapmalıyım? Size ulaşılamaması sebebi ile ulaştırılamayan promosyon kodları yeniden gönderilir. Fakat ikinci gönderimlerin kargo ücreti müşteriye aittir.
20- Promosyon kodunu kargodan teslim aldım ancak almaktan vazgeçtim. İade edebilir miyim? Promosyon kodları iade alınmamaktadır.
21-Promosyon kodunu teslim aldım. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmalıyım? 0850 480 4 014 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayıp, promosyon kodunu ileterek kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
22-Promosyon kodunun son kullanım tarihi var mı? Evet. Promosyon kodları 31.12.2018 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan promosyon kodları geçersiz olacaktır.
23-Digiturk ile ayrı sözleşme imzalamam gerekiyor mu? Evet. Digiturk aboneliği ayrıca yapılacaktır.
24-Kanalları izlemek için cihaza ihtiyacım var mı? Evet. Digiturk kanallarını izlemek için Digiturk uydu alıcısına ve 80’lik-90’lık çanak antene ihtiyaç vardır. Digiturk aboneliğinizi başlattığınızda uydu alıcısı Digiturk tarafından sağlanacaktır. Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. Çanak anteniniz olmaması durumunda 95 TL karşılığında Digiturk tarafından temin edilecektir.
25-Digiturk kurulumu için ücret ödeyecek miyim? Aktivasyon ve kurulum ücretsizdir. Kurulum hizmetine 20 metre kablo dâhildir. 20 metre kablo dışında 1 TL /mt ücret gelen teknik servise ödenir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli 0,50 TL/KM gelen teknik servise ödenir.
26- Promosyon kodu ile aldığım Ailenin Yıldızı + Dizi paketine ücret ödeyecek miyim? Kampanya kapsamında Ailenin Yıldızı + Dizi paketi 12 ay boyunca ücretsiz verilecektir. 12 ayın sonunda güncel Digiturk kampanyalarından faydalanabilir.
27-Digiturk ’ten ayrı fatura gelecek mi? Evet. 12 ay boyunca Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücretlendirilmeyecektir. Digiturk diğer hizmetlerinden kullanılması durumunda, hizmetin ücreti Digiturk faturanıza yansıtılacaktır.
28-12 aylık ücretsiz kullanım sonrası Digiturk aboneliğim sonlanacak mı? Aboneliğiniz otomatik sonlanmayacaktır. 12 ay sonunda dilerseniz güncel Digiturk kampanyalarından yararlanabilir, dilerseniz 0850 480 4 014 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden abonelik iptalinizi talep edebilirsiniz.
29- Kampanya taahhüt süresinden önce iptal edersem ödeyeceğim cayma bedeli tutarları nedir? Aboneliğin 24 aylık taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda, abonelik süresi boyunca kullanılan indirimli servislerin seçilmiş internet paketlerinin aylık indirim tutarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 96 ₺ tutarındaki devre hazırlama ücreti, tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 96 ₺ tutarındaki internet aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 240 ₺ tutarındaki fiber internet kurulum ücreti, (varsa) tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 120 ₺ tutarındaki DSL internet kurulum ücreti, tüm vergiler dâhil (%18 KDV, %7,5 ÖİV) 444 ₺ tutarındaki Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücreti ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen seçilmiş olan paketlerin kampanya tutarlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılacaktır.

ExtraNet & Digiturk Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında sunulan fiyatlara aktivasyon ve bağlantı ücretleri dâhil olup ilave bir bağlantı ücreti alınmayacaktır. 12 aylık Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi paketi ücretsiz verilecektir. Kampanya fiyatlarına damga vergisi dâhil olmayıp, taahhütnameden kaynaklı damga vergisi çıkacak ilk faturada müşterimize yansıtılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt şartı aranmaktadır. Kampanya fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir. Extranet İletişim Hizmetleri AŞ kampanya süresi ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
Extranet Ev İnterneti Digiturk 12 Ay Hediye 59.90TL

16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 75 GB - 12 Ay Digiturk 64.90TL
24-Mbps'ye-Kadar-Limitsiz-75-GB-12-Ay-Digiturk 69,90TL

Digiturk Tescil
Tüm görsel ve yazılı materyalin izinli kullanılmaktadır.
© 2018 ExtraNet ve Digiturk Yetkili Online Satış Bayi - ExtraNet ve Digiturk Çözüm Ortağıdır.
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM